пʼятниця, 5 вересня 2014 р.

Курси "Ораторське мистецтво" та "Сценарна майстерність"


У вересні - жовтні в Чернівецькій ОУНБ ім. М. Івасюка проводяться двомісячні курси "Ораторське мистецтво" та "Сценарна майстерність" для працівників обласної книгозбірні. Методист по проведенню масових заходів навчає молодих фахівців майстерності публічного виступу та володінню живим словом з метою бажаного впливу на аудиторію, а також написанню сценаріїв до ювілейних дат.

Конкурс на кращу сільську бібліотеку
             25 вересня 2014 року в Чернівецькій ОУНБ ім. М. Івасюка відбудеться 2 тур обласного огляду-конкурсу на кращу сільську бібліотеку "Бібліотека і сімейне читання", в якому братимуть участь переможці 1 туру районних оглядів- конкурсів бібліотек-філій. Запрошуємо всіх бажаючих на захід.

середа, 3 вересня 2014 р.

День сільської бібліотеки в обласній книгозбірні


          В рамках інформаційно-краєзнавчого проекту "Моє село - моя бібліотека" в Чернівецькій ОУНБ ім. М. Івасюка відбулася презентація роботи бібліотеки-філії с. Шубранець Заставнівського району, на якій було застосовано різні інноваційні форми бібліотечної роботи - від персональних виставок майстрів ужитково-прикладного мистецтва села до відеопрезентації - знайомства з історією, культурою, архітектурою, літературою та побутом населеного пункту.

Будьмо знайомі!


Макарейчук Тетяна Василівна - завідувач науково-методичного відділу

Осадчук Ганна Гнатівна - головний методист з комплектування фондів

Лупан Алла Сільвестрівна - головний методист з соціологічних досліджень

Заяць Тетяна Іванівна - методист з організації масових заходів

"Діловий клуб методистів"
            29 квітня члени "Ділового клубу методистів" зібралися на обласний семінар-тренінг методистів ЦБС за темою: "Інноваційний пошук - основа розвитку бібліотек області".


вівторок, 2 вересня 2014 р.

Наші видання


                             

      Колективом науково-методичного відділу Чернівецької ОУНБ ім. М. Івасюка за 1-3 квартал 2014 року видано:   1.      Бібліотечна Буковина в цифрах: аналітично-статистичний щорічник за 2013 рік. 

2.      Інструктивно-методичний лист «Не загубіть знаменну дату» ( 1-3 квартал).
3.      Методично-бібліографічні матеріали «Колиска творчого неспокою» до 65-річчя І.Нагірняка ( спільно із Сокирянською ЦРБ).
4. Методично-бібліографічні матеріали « Мірча Лютик- лірик за покликанням»(спільно з Глибоцькою ЦРБ).
5.      Методична розробка « Індивідуальне обслуговування читачів: імідж та етика професійної поведінки бібліотекаря».
6.      « Бібліотека- територія читання» (методичні поради щодо створення клубів сімейного читання ).
7. «Бібліотека і громада: створюємо майбутнє» (аналіз соціологічного дослідження та проведення громадських слухань у бібліотеках області).
8.      «Знаю його, знаю!» ( аналіз Всеукраїнського опитування до 200-річчя Т.Г. Шевченка).
9.      Підготовлені інструктивно-методичні листи для ЦБС області про  порядок вибірки, строки виконання  Всеукраїнського соціологічного дослідження: