пʼятниця, 26 червня 2015 р.

День спеціаліста у Сторожинецькій ЦРБ

         25 червня 2015 року Сторожинецька центральна районна бібліотека зібрала у себе фахівців ЦБС району на День спеціаліста за темою :"Інноваційні послуги публічних бібліотек: нові можливості до працевлаштування". Запрошені представники районного центру зайнятості  розповіли про гарну співпрацю бібліотек та їхнього центру, а також ознайомили з вакансіями робочих місць, які терміново потрібні, надали друковану продукцію, яка буде розміщена в бібліотеках району  на виставках "Центр зайнятості пропонує", ознайомили з Інтернет-ресурсами, де можна почернути інформацію з працевлаштування для користувачів бібліотек. Головний методист Чернівецької ОУНБ ім. М.Івасюка Лупан А.С. надала інформацію про послуги бібліотек області, у т.ч. і з пошуку роботи у вигляді презентації "Сучасні інформаційні технології та розвиток бібліотечних інновацій".
       Результатом співпраці з РЦЗ та  впровадження сучасних інформаційних технологій в бібліотеках є успішна допомога багатьом користувачам книгозбірень у пошуку роботи.

Комплексне вивчення діяльності бібліотек у Вижницькому районі

23-24 червня 2015 року бригада фахівців Чернівецької ОУНБ ім. М.Івасюка здійснила комплексне вивчення діяльності бібліотек Вижницького району. Під час вивчення бібліотекарям на місцях була надана методична і практична допомога по всіх напрямках бібліотечної роботи. 

понеділок, 22 червня 2015 р.

Інформаційно-краєзнавчий проект "Моє село - моя бібліотека"

           Бібліотека – центр громадської активності села


 
    Сьогодні навіть важко уявити, якою була б наша країна, якби не було бібліотек – осередків історії, духовності, збереження національної культури, народних традицій і звичаїв, своєрідних організаторів спілкування жителів міста чи села.
   Переконує нас в цьому інформаційно-краєзнавчий проект Чернівецької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М.Івасюка «Моє село – моя бібліотека», в рамках якого 17 червня відбулося заняття Школи директорів ЦБС області  та презентація роботи бібліотеки-філії с. Бобівці Сторожинецької ЦБС.